03/06/2026
Dzisiaj w Schronisko św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet gościliśmy wyjątkowych gości: Mateusz Żak-Wiceprezydent Wrocławia oraz Andrzeja Mańkowskiego i Joannę Kot – dyrekcję Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu
Gospodarzami spotkania ze strony Towarzystwa byli: Rafał Peroń (Prezes Zarządu) oraz Katarzyna Gałecka i Barbara Frątczak (kierownictwo placówki).
Serdecznie dziękujemy za wizytę, merytoryczną rozmowę oraz możliwość przybliżenia szerokiej działalności Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta ― Koło Wrocławskie Doceniamy Państwa otwartość i wrażliwość na potrzeby osób w kryzysie bezdomności.
Do zobaczenia podczas kolejnych wizyt w pozostałych placówkach naszego Koła! 🤝