29/05/2026
28 maja 2026 r. w Warszawie odbyła się konferencja „ZAUFANIE, WSPÓŁPRACA, INTEGRACJA, WYZWANIA PROJEKTOWE. Od Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych po trwałe partnerstwo samorządowe”, w której miała przyjemność uczestniczyć Pani Magdalena Koprowska - Dyrektor Biura Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego.🤝
Podczas panelu pt. „Jaka przyszłość polityki miejskiej i obszarów funkcjonalnych” omówiono kluczowe aspekty dla sukcesu metropolii w najbliższych latach oraz integrację usług społecznych jako podstawę przyszłej polityki miejskiej oraz polityki wobec obszarów funkcjonalnych. Oprócz tego Pani Dyrektor miała okazję opowiedzieć o planach Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego na przyszłość. ⏳🏙️🌳
Wydarzenie było doskonałą okazją do zapoznania się z przyszłością obszarów funkcjonalnych i metropolii w najbliższych latach.