23/12/2025
Ptyś i Figiel odwiedzili zerówkę i klasę 2b. Podczas spotkania z cyklu Warsztaty z Ptysiem i Figlem, na temat: Jak być dobrym kolegą, rozmawialiśmy o tym, czym są dobre koleżeńskie cechy, jak w miły i stanowczy sposób odmawiać oraz dbać o własne granice. Uczyliśmy się także, jak reagować, gdy ktoś jest smutny lub potrzebuje wsparcia. Było dużo rozmów, uważności i ważnych dziecięcych refleksji.