11/01/2020
Kochani! Dziś możemy ogłosić to oficjalnie: idziemy do parlamentu po głosy dla Polaków rozsianych po świecie. Po rozsądek Polaków przeciwko trwonieniu kadr studentów: prawników, farmacetów, inżynierów, technologów, lekarzy, których nasze Państwo kształci, potem każe im od 6 miesięcy do 2 lat harować po studiach za darmo... Przez co oni wyjeżdzają za granicę, bo przecież wysokokwalifikowany student, na którego Państwo Polskie wydało setki tysięcy, dostaje mniej niż hydralik po szkole zawodowej! Nie istnieją żadne mechanizmy pomocowe! Więc wyjeżdża, bo zna język i wartość swoich umiejętności!