28/03/2026
Nadszedł czas na kolejną audycje z cyklu "Dlaczego warto jechać do Woszczel?" prowadzoną przez stację radiową Woszczele ☀️
W dniu dzisiejszym naszym rozmówcą jest druh Krzyś Czernik, przedstawiciel pionu harcerskiego, który od kilku lat nieprzerwanie spędza wakacje razem z nami ⛺
Na zadane pytanie druh udzielił następującej odpowiedzi 👇
"Warto próbować nowych rzeczy! Pobyt w Woszczelach uczy odpowiedzialności za siebie i samodzielności. Uczy życia z dala od rodziców, zwłaszcza gdy ktoś jest do nich przyklejony. Można od nich odpocząć. Na obozie można poznać nowych kolegów, nauczyć się surwiwalu, wynaleźć ciekawe nowe rzeczy, znaleźć nowe hobby i można sprawdzić swoją wytrzymałość w wielu dziedzinach. W Woszczelach są fajne zajęcia wspólne, ogniska, śpiewanki i wycieczki. Najlepsza część na obozie to sjesta i chodzenie spać po ciężkim dniu pełnym przygód, zabaw, zajęć i smacznego jedzenia."
Niestety nasza seria dobiega końca, tak jak zgłoszenia na tegoroczny obóz zbliżają się ku końcowi. Na dołączenie do wspólnej przygody zostału już jedynie 3️⃣ dni. Nie zwlekaj i dołącz do niezapomnianej przygody pośród drzew i fal Sawindy Wielkiej!
Do usłyszenia w Woszczelach! 🫡