Komitet Wyborczy Wyborców Będzie Dobrze

Komitet Wyborczy Wyborców Będzie Dobrze Komitet Wyborczy Wyborców Będzie Dobrze działa na rzecz gminy Wolsztyn, w taki sposób, że w przyszłości będzie dobrze.

Będzie dobrze = każdy z nas umie się wyzwolić.
18/02/2023

Będzie dobrze = każdy z nas umie się wyzwolić.

11/08/2014

Zbliżają się kolejne wybory samorządowe Proszę o decyzję w sprawie realnego zaangażowania Niebawem przedstawię plan Pozdrawiam Mariusz Przybyła

23/02/2011

Sprawozdanie finansowe oddane w terminie. Wysztko się zgadzało.
Czas na kontynuacje inicjatywy. Niebawem przymierzymy się do stworzenia stowarzyszenia. Wasza pomoc mile widziana. pozdrawiamy.

25/11/2010

Chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziekować za wsparcie i okazaną sympatię. Nie uzyskaliśmy mandatu ale jesteśmy dumni z naszej inicjatywy i momentu, który osiągnęliśmy. Nie poprzestaniemy na tym i będziemy działać dalej, aby było dobrze. Jeszcze raz wielkie dziękujemy.

11/11/2010

KWW Będzie Dobrze ogłasza, że powiekszyło się o jednego sympatyka.
Damian wszytkiego najlepszego z okazji narodzin trzeciej córeczki. Pozdrowienia dla Maji.

28/10/2010

Oto powód dla, którego przede wszystkim liczy się komitet.
Druga tabela uzmysławia zło tej metody.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_d'Hondta

Metoda d'Hondta – metoda stosowana do podziału mandatów w systemach wyborczych opartych na proporcjonalnej reprezentacji z listami partyjnymi. Jej nazwa pochodzi od nazwiska belgijskiego matematyka Victora d'Hondta.

Adres

Wolsztyn
64-200

Telefon

+48695186413

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Komitet Wyborczy Wyborców Będzie Dobrze umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij