Biblioteka Szkoły Podstawowej w Wojnowicach

Biblioteka Szkoły Podstawowej w Wojnowicach Znajdujesz się na facebookowej stronie Biblioteki Szkoły Podstawowej w Wojnowicach. Bardzo prosimy o kulturę wypowiedzi 🙂

25/06/2022
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Tatusiów! 😍
23/06/2022

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Tatusiów! 😍

Na zakończenie pracy z lekturą „Stary człowiek i morze”, uczniowie klasy VIIIa otrzymali zadanie przygotowania książeczk...
09/05/2022

Na zakończenie pracy z lekturą „Stary człowiek i morze”, uczniowie klasy VIIIa otrzymali zadanie przygotowania książeczki lekturowej. Uczniowie musieli zaprojektować swoje książeczki zawierające najważniejsze informacje na temat lektury. Zadanie okazało się na tyle atrakcyjne, że uczniowie chętnie pracowali w skupieniu. Zajmowali się malowaniem, pisaniem i wyszukiwaniem w książce odpowiednich informacji. Wszystkie prace były ciekawe i estetycznie wykonane.

Magdalena Pawłowicz

W dniu 04.05.2022 r. odbył się szkolny konkurs czytelniczy pt. „Mistrz pięknego czytania”. Adresatami konkursu byli uczn...
08/05/2022

W dniu 04.05.2022 r. odbył się szkolny konkurs czytelniczy pt. „Mistrz pięknego czytania”. Adresatami konkursu byli uczniowie klasy II. Ich zadaniem było wybrać dowolny fragment książki i pięknie go przeczytać. Komisja konkursowa w składzie: pani Magdalena Pawłowicz, pani Patrycja Witkowska oraz pani Lidia Słocińska oceniały uczestników według następujących kryteriów: poprawność, wyrazistość, tempo oraz płynność czytania. Oto wyniki konkursu:
Mistrzem pięknego czytania została Zofia Ratajczak
II MIEJSCE: Kornelia Kosicka
III MIEJSCE: Karol Szewczak
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Magdalena Pawłowicz

Zapraszamy do udziału w konkursie kl. II 🙂. Szczegóły na plakacie.
20/04/2022

Zapraszamy do udziału w konkursie kl. II 🙂. Szczegóły na plakacie.

We wtorek 12 kwietnia 2022 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Czekolady. Z tej okazji na dolnym korytarzu naszej szk...
12/04/2022

We wtorek 12 kwietnia 2022 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Czekolady. Z tej okazji na dolnym korytarzu naszej szkoły zawisła gazetka na temat powstania oraz rodzajów czekolady. W tym dniu chętni uczniowie mieli na sobie ubiór w kolorach czekolady: od białego do ciemnobrązowego. Poza tym uczniowie mieli możliwości wzięcia udziału w quizach związanych z czekoladą. Każda osoba, która przyłączyła się do naszej zabawy otrzymała dyplom oraz słodki upominek – przepyszne muffinki czekoladowe przygotowane przez uczniów klasy 8a. Czekolada i dobra zabawa wprowadziła wszystkich w dobry nastrój, a aktywność uczniów w tym dniu przeszła najśmielsze oczekiwania.
Magdalena Pawłowicz

Adres

Wojnowice
64-330

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Biblioteka Szkoły Podstawowej w Wojnowicach umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria