25/03/2026
🌿😊 Czwarte spotkanie projektowe za nami!
🌿 Dziś w siedzibie GOK w Wodyniach odbyło się czwarte spotkanie w ramach realizacji zadania publicznego „Rusz się po zdrowie – aktywni seniorzy powiatu siedleckiego”. 🏃♀️🏃♂️
Zajęcia sportowe przebiegły w bardzo miłej atmosferze, a uczestniczki z dużym zaangażowaniem wzięły udział w przygotowanych ćwiczeniach 💪🌿
💬 Serdecznie dziękujemy Paniom za obecność, wspólną aktywność i pozytywną energię!
Cieszyliśmy się, że kolejne zajęcia cieszyły się zainteresowaniem i pozwoliły uczestniczkom zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie.
👉 Zadanie zostało dofinansowane ze środków Powiatu Siedleckiego.
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach! 👋