01/04/2026
!!!
Szanowni Państwo,
Tak jak od dawna informowaliśmy – już dziś otwieramy nasz basen w Wiśniowej Górze.
Gorąca woda już od kilku godzin dowożona jest beczkowozami przez nasz niezawodny ZGK, bezpośrednio z krajów basenu morza śródziemnego.
Dodatkowo zamówiliśmy też kilkadziesiąt wywrotek plażowego piasku wprost z Norwegii.
Wszystkim, którzy wzięli udział w Naszej zabawie i przez cały kwartał zbierali pieczątki „dzielny pacjent” w Naszej przychodni dziękujemy i gratulujemy wygranych rocznych darmowych biletów na nasz obiekt.
Bilety – jak wiecie – można było odbierać do wczoraj bezpośrednio w Urzędzie Gminy w pokoju 711 na 4 piętrze.
Wejściówki VIP, które przygotowaliśmy niestety nie zostały odebrane – co bardzo nas dziwi –
zwłaszcza, że upoważniały one do pierwszeństwa wypożyczenia podgrzewanego leżaka.
Jeśli jednak ktoś by chciał się zdecydować – wspomniane wejściówki są do odebrania – tam, gdzie miały być…
Na koniec – dziękujemy za liczne oddanie głosów w naszej ankiecie:
„czy lody na basenie powinny być darmowe dla wszystkich czy tylko dla administratora profilu FB Gminy?”
PS.: …. Administrator też dziękuje za Państwa wybór!