03/06/2026
Kochani, mamy super wiadomość!
Nasza bibliotekarka Ola zakwalifikowała się do projektu „Akademia Odważnego Bibliotekarza” organizowanego przez Labib ☺
Przed nią 3 dni pełne inspiracji, wiedzy i nowych doświadczeń, które z pewnością przyniosą wiele ciekawych pomysłów do naszej Biblioteki 😊
Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tego projektu! ❤️
Z radością informujemy, że zakończyliśmy rekrutację do Akademii OdważnegoBibliotekarza i znamy już listę 16 bibliotek, które wezmą udział w tegorocznej edycji.
Do programu zakwalifikowały się:
Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu
Biblioteka Publiczna im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku
Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie
Gminna Biblioteka Publiczna w Kroczycach
Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie
Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Warpnie
LUBITEKA-Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Nisku
Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Wołczkowie Biblioteka Publiczna w Dobrej
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Fihel w Miechowie
Biblioteka Publiczna Zespołu Placówek Kultury w Wąsoszu Biblioteka Publiczna w Wąsoszu i Filia Biblioteczna w Kamieniu Górowskim
Biblioteka Miejska w Puławach
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wiskitkach
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
Wszystkim zakwalifikowanym osobom serdecznie gratulujemy — przed Wami trzy intensywne dni pracy, inspiracji i odwagi.
📅 Widzimy się już 30 czerwca w Warszawie!
Szczegółowe informacje organizacyjne, w tym harmonogram i kwestie logistyczne, trafią do Was mailowo — sprawdzajcie skrzynki.
Do zobaczenia na warsztatach — będzie się działo! 💙📚
wśród fanów