Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi

Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi, Wilkowyja 48, Wilkowyja.

Nasza szkoła dołącza do akcji „Uśmiech dziecka wart jest świata” 💛Spotkajmy się w Miastkowie Wspólnie zbieramy handmade,...
19/05/2026

Nasza szkoła dołącza do akcji
„Uśmiech dziecka wart jest świata” 💛
Spotkajmy się w Miastkowie

Wspólnie zbieramy handmade, książki i zabawki, aby wesprzeć chore dzieci i wywołać uśmiech na ich twarzach 😊

A szczególnie naszego ucznia Adasia Winka ❤️

🎁 Można przynosić:
📚 książki
🧸 zabawki i pluszaki
🎨 prace handmade
🎲 gry i inne drobiazgi od serca

📅 Zbiórka trwa do 19 czerwca 2026 r.

Razem możemy zrobić coś pięknego! 💕
Dziękujemy za każdą pomoc i wielkie serce ❤️


Konkurs recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego od lat cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów, w tym także uczniów na...
18/05/2026

Konkurs recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego od lat cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów, w tym także uczniów naszej szkoły. 📖📓
W konkursie brali udział uczniowie w trzech kategoriach wiekowych: kl.1-3, Kl.4-6, Kl.7-8.

Byli to: Kacper ( kl.I), Ania ( kl.II), Martyna ( kl.III), Daniel (kl. V), Jurek (kl.VI) oraz Ola, Kacper i Piotrek (kl.VII).
Wśród najmłodszych Ania D.zajęła trzecie miejsce, a Kacper otrzymał wyróżnienie. W grupie najstarszej Ola została wyróżniona za pełną emocji recytację, natomiast Piotr G. zajął drugie miejsce i tym samym przeszedł do kolejnego etapu konkursu.

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu! 👏


🎶🥈 Wielki sukces naszych uczennic! 🥈🎶Z ogromną radością informujemy, że uczennice  Szkoły Podstawowej im. Marii Wójcik w...
14/05/2026

🎶🥈 Wielki sukces naszych uczennic! 🥈🎶

Z ogromną radością informujemy, że uczennice Szkoły Podstawowej im. Marii Wójcik w Wilkowyi wywalczyły dziś II miejsce w kategorii klas I–V podczas ###II Powiatowego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu 2026!

Dziewczynki zachwyciły jury swoim występem, talentem wokalnym oraz energią na scenie. To efekt wielu prób, zaangażowania i wspólnej pracy. 👏🎤

Serdecznie gratulujemy naszym młodym artystkom i dziękujemy za piękne reprezentowanie szkoły! 💙
Jesteśmy z Was bardzo dumni! 😊

Do występu dziewczynki przygotowane były przez Panią Magdalenę Dąbrowską oraz Panią Maję Latawiec .


W Sulbinach odbył się gminny konkurs recytatorski dla przedszkolaków " Strofy dla dzieci- Kraina wierszem malowana" . W ...
12/05/2026

W Sulbinach odbył się gminny konkurs recytatorski dla przedszkolaków
" Strofy dla dzieci- Kraina wierszem malowana" .
W tym roku tematyka dotyczyła Polski. 🇵🇱

Nasza szkołę godnie reprezentowały Amelka, Zosia i Klaudia z oddziału przedszkolnego. Dziewczynki skradły serca jury, o czym świadczą wyniki: Klaudia z wierszem " Modlitwa polskiej dziewczynki" zajęła drugie miejsce. Zosia wierszem " Mój dom" wywalczyła trzecie miejsce. Natomiast Amelka prezentując wiersz " Marudne wróble - czyli cudze chwalicie, swego nie znacie" otrzymała wyróżnienie. Małe artystki nie tylko pięknie recytowały, ale też świetnie poradziły sobie z tremą i dużą publicznością, wspierając się i dopingując wzajemnie, dziewczynki zostały przygotowane do występu przez Panią Magdalenę Dąbrowską .
Podziękowania dla rodziców za wsparcie i obecność.



Trzymamy kciuki za naszą ÓSMĄ KLASĘ! ❤️🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞Nadszedł ten wyjątkowy moment! Już dziś nasi Uczniowie i Uczennice z klas...
11/05/2026

Trzymamy kciuki za naszą ÓSMĄ KLASĘ! ❤️
🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

Nadszedł ten wyjątkowy moment! Już dziś nasi Uczniowie i Uczennice z klasy ósmej przystępują do egzaminu ósmoklasisty (E8).

✍️ Życzymy Wam:
👍 Spokoju i opanowania – niech stres zamieni się w pozytywną motywację.
👍 Jasności umysłu – abyście z łatwością przypomnieli sobie wszystko, czego się nauczyliście.
👍 Połamania długopisów – szczęścia przy arkuszach!

Jesteśmy z Was niezwykle dumni 🥰
Cała społeczność szkolna – nauczyciele oraz młodsi koledzy i koleżanki – mocno trzymamy za Was kciuki! ✊🍀

Powodzenia! Maj 2026 r. to Wasz czas! 🎓

W dniu dzisiejszym  w SP w Rudzie Talubskiej odbyły się zawody powiatowe w Czwórboju Lekkoatletycznym. W zawodach wzięło...
07/05/2026

W dniu dzisiejszym w SP w Rudzie Talubskiej odbyły się zawody powiatowe w Czwórboju Lekkoatletycznym.

W zawodach wzięło udział 13 drużyn że szkół podstawowych z Powiatu Garwolinskiego.
Nasza szkole reprezentowały 2 drużyny. Pierwszy zespół zajął 3 miejsce i zdobył brązowe medale.
Drugi zespół zaprezentował się także bardzo dobrze zajmując 8 miejsce!🥉

Serdeczne gratulacje! 💪👍

07/05/2026

Trwa zbiórka zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. 💽💻📺📻
Wykaz wszystkich rzeczy, które można oddać została wysłana na konto rodzica przez system Librus.
Zbiórka trwa do 22 maja.

Zużyty sprzęt należy złożyć przy garażach na terenie szkoły.

Dziś w naszej szkole, w klasie III, odbyło się wyjątkowe spotkanie z żołnierzami w ramach ogólnopolskiego programu „Eduk...
05/05/2026

Dziś w naszej szkole, w klasie III, odbyło się wyjątkowe spotkanie z żołnierzami w ramach ogólnopolskiego programu „Edukacja z wojskiem”, organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Obrony Narodowej.”🇵🇱

Uczniowie mieli okazję wziąć udział w praktycznych zajęciach dotyczących bezpieczeństwa i reagowania w sytuacjach zagrożenia. Żołnierze w przystępny i angażujący sposób przekazali wiedzę na temat zasad ewakuacji, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz właściwego zachowania w sytuacjach kryzysowych.
To była nie tylko cenna lekcja odpowiedzialności i świadomości, ale także inspirujące spotkanie, które pozwoliło uczniom lepiej zrozumieć rolę służb mundurowych oraz znaczenie bezpieczeństwa w codziennym życiu.

Dziękujemy za wizytę i przekazaną wiedzę! 👏

Dziś w naszej szkole odbyły się eliminacje do 42. Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego. Było to wyjątkowe...
05/05/2026

Dziś w naszej szkole odbyły się eliminacje do 42. Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego.
Było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, wrażliwość na słowo oraz interpretację utworów literackich.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, odwagą i starannością w przygotowaniu swoich wystąpień. Każdy występ był wyjątkowy i zasługuje na uznanie.

Z przyjemnością informujemy, że do etapu gminnego zakwalifikowali się:
– Kacper R. z klasy 1
– Anna D. z klasy 2
– Martyna Sz. z klasy 3

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a naszym reprezentantom życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu! 👏📚

Szkolnym koordynatorem tegorocznego konkursu jest Pani Ewa Mucha .

30/04/2026

🇵🇱W naszej szkole odbył się apel upamiętniający rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja – jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. 🇵🇱

Uczniowie z zaangażowaniem przygotowali część artystyczną, w której nie zabrakło wzruszających występów wokalnych oraz pięknych układów tanecznych. 🤍❤️

Dzisiejszy apel pokazał, że patriotyzm można wyrażać na wiele sposobów – poprzez pamięć o historii, szacunek dla symboli narodowych, ale także poprzez codzienne postawy: odpowiedzialność, życzliwość i zaangażowanie w życie szkoły i społeczności. 🇵🇱🇵🇱🇵🇱




28/04/2026

💙 POMAGAMY ADASIOWI! 💙
Adaś Winek potrzebuje naszej siły! Wspólnie wspieramy Adasia, ucznia naszej szkoły.

Udostępniajmy ten post i jeśli Państwo możecie, dorzućmy cegiełkę. ❤️

Każdy gest ma znaczenie! Pokażmy, że jesteśmy z Adasiem i jego Rodzicami w tej nierównej walce. 💛

👇 Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/xh72vj

👇 Oglądamy i udostępniamy film ❤️👍


Adres

Wilkowyja 48
Wilkowyja
08-410GARWOLIN

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij