15/05/2026
Dziś odbył się gminny etap 42. Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczestników.
W kategorii klas 1–3 wystąpili:
🌸 Maja Jeziorek – zdobyła III miejsce,
🌸 Lidia Bugalska,
🌸 Marcelina Nowak.
W kategorii klas 4–6 szkołę reprezentowały:
🌸 Iga Gajownik,
🌸 Marta Jeziorek.
W kategorii klas 7–8 wystąpił:
🌸 Patryk Bugalski, który zdobył I miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknych występów i odwagi scenicznej 👏
Szczególne gratulacje kierujemy do Patryka, który będzie reprezentował naszą szkołę w eliminacjach powiatowych. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! 🍀