03/04/2026
🟡 W wieliszewskiej jadłodzielni czeka na Was pyszny, świeży żurek!
Zachęcamy do częstowania się – to doskonała okazja, aby poczuć przedświąteczny smak. Jadłodzielnia to miejsce dla każdego z nas. Przy okazji przypominamy: jeśli w najbliższych dniach przygotujecie za dużo jedzenia, nasza jadłodzielnia z chęcią przyjmie Wasze nadwyżki. Dzielmy się dobrem i nie marnujmy żywności.
🔵 Jadłodzielnia znajduje się przy siedzibie naszego centrum, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 4
Przy okazji, cały zespół CUS życzy Wam zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych! ✨
Gmina Wieliszew