Wiązownica Wybory na Wójta 2024 Ryznar vs Strent

Wiązownica Wybory na Wójta 2024 Ryznar vs Strent Zachęcam do obserwacji będę wrzucał tylko obiektywne posty jako mieszkaniec gminy. Piona

08/04/2024

Panie Wójcie Gratulacje mam nadzieję że będzie pan dobrym Wójtem bedzię pan rozwijał dynamicznie gminę oraz słuchał wszystkich mieszkanców i nie dzielił mieszkanców. Życzę powodzenia. Pozdrawiam !

03/04/2024

Do wyborów pozostało kilka dni Ciekawe jaki happening ma w planach Pan Marian Ryznar zawszę w ciszy wyborczej nas zaskakiwał Wszyscy pamiętamy słynne potrącenie Posła Golby na Synu Pana Mariana Ogólnie ta sprawa trafiła do sądu i Pan Golba wygrał w sądzie. Lub może będzie masowe zdzieranie banerów? Hmmm Panie Marianie Najlepsza była Klapsydra Pana w Niedziele wyborczą w całej gminie z pierwszej Pana Kampanii w której Pan został pierwszą kadencję Wójtem. Także proszę działać napewno lud nie za trybi. Jeśli chodzi o takie sprawy to potrafi Pan zrobić w ch... własnych mieszkańców żeby zdobyć władzę.

Dla informacji publicznej... źródło Instytut Pamięci Narodowej , Rzeszów.
28/03/2024

Dla informacji publicznej... źródło Instytut Pamięci Narodowej , Rzeszów.

27/03/2024

Dla mieszkańców informacja KWW Rozwój Powiatu Jarosławskiego = PO,PSL,Lewica to są ludzie z tych opcji lub popierajace ich poglady tak ładnie się nazwali bo wiedzą że w naszym rejonie nie mają dużego poparcia. Edit- jest tam jeden do niedawna Pisowiec dwa lata temu startował na wójta do naszej gminy.

Takich wiadomości dostajemy multum od mieszkańców. Dziękujemy! Będziemy robić następne materiały sprawdzać czy te wiadom...
25/03/2024

Takich wiadomości dostajemy multum od mieszkańców. Dziękujemy! Będziemy robić następne materiały sprawdzać czy te wiadomości to nie fejk i łączyć kropki dotyczące naszej gminy.

24/03/2024

Pan Strent jest Wójtem naszej gminy przez 2 lata odciął się całkowicie od Pana Ryznara, Lecz przytulił się do Pana Mieczysława Golby. Pan Kasia też sie ociął od Pana Ryznara i do Pana Strenta się przytulił bo jest aktualnie Wójtem. A tam gdzie jest Władza tam jest Pan Kasia, Był Pan Długoń jest Pan Kasia był Pan Ryznar jest Pan Kasia Była Pani Matusz jest Pan Kasia i teraz jest Pan Strent jest Pan Kasia. Ale jak Wróci Pan Ryznar,to juz nie będzie pana Kasi, on dezerterów nie przyjmuje. Sądzę że Pan Strent odciął się od Pana Ryznara,między innymi dlatego, że nie chciał mieć za jakiś czas postawionych zarzutów prokuratorskich, jak miał Pan Ryznar. I wie tak samo jak pracownicy urzedu gminy, jak sie pracuje z panem Ryznarem. Więc postanowił robić inną politykę i dlatego dogadał się z Panem Golbą, bo wie doskonale że we dwoje mogą dużo więcej zrobić dla gminy, i mniejszym kosztem dla mieszkańców oraz że przyniesie to pozytywny oddźwięk panu Strentowi i panu Golbie oraz Gminie. Pan Kasia przytula się tam gdzie jest korytko i pieniążki dla jego ukochanego klubu w którym jest prezesem,dla niego nic innego się nie liczy tylko żeby pieniążki gmina dała bo są na spadkowym jak prawie co Rok i liczą że inny klub odpadnie bo nie będzie miał pieniedzy i wtedy KS Wiazownica dalej zostanie w 3 lidze Jakby Pan Kasia jest Lokalnym Przedsiebiącą jakby miał takie pieniążki to by pewnie dał z Własnej kieszeni te 500 600 tys zł na Rok żeby nie obciążać aż tak budzetu gminy Rozumiem że bardzo ciężko takiego sponsora pozyskać w naszym rejonie Lecz Gmina ma kilkanasie milionów kredytu zaciagnietego Czy nas stać na 3 ligę? dla mnie jako mieszkańca gminy jest to chore żeby gmina była sponsorem strategicznym klubu w którym gra jeden piłkarz z naszej gminy w pierwszym składzie I jeszcze Mówienie że to Promocja dla Gminy Serio? Na początku kadencji Pan Strent zatrudnił na stanowisko swoją nieoficjalną partnerkę na stanowisko sekretarza gminy Panią Wilk wyglądało to naprawdę nie smacznie i było to bardzo prymitywne zagranie W gminie to wyglądało tak że Pani Wilk jest bardziej osobą decyzyjną niż pan Strent lecz po interwencji Polsatu odeszła z tego stanowiska i tego urzędu więc ten błąd został naprawiony jest już w gminie nawet normalnie bym powiedział 2 lata to troche mało zeby porównać 16 lat panaowania Pana Ryznara Chłopak robi co może widać że się stara żeby udowodnić mieszkancom że gmina nadal bedzie sie rozwijać.Pan Ryznar jest tym tak zbulwersowany że Jego uczeń postanowił robić inna politykę więc wystartuje w wyborach żeby odzyskać stanowisko i pogonić Golbę tylko o tą osobę chodzi panu Ryznarowi jest jak drzazga w oku. Mówi o odpolityczniaiu gminy a sam startował na posła z Platformy Obywatelskiej Niezależny Samorzadowiec tak siebie określa. Od Pana Ryznara bardzo wiele osób się odwróciło i bardzo ciężko było jemu znaleźć kandydatów na radnych uzbierał ich 9 na 15 tu których mógł zgłosić a ci co się nie zgadzali to im zwyczajnie groził że ich skończy Jakoś mnie to nie dziwi. Komunistyczne zagrywki jak widać zostały panu Ryznarowi do dziś. Pan Ryznar twierdzi że jak to on jest poszkodowany przez Wrogów jego rodzina cierpi dlatego odszedł a teraz wraca żeby dalej cierpieć no k***a męczennik za kilka lat będzie beatyfikowany Przez Michalika !!! Teraz Pan Wilk uaktywnił się w internecie mści się na swojej byłej żonie I na Strencie i Golbie jaki tam Golba To złodziej A Pan Strent o matko moja boska A PanRyznar ? Złoty chłop!!! Tylko o Ryznarze nie pisze o 9 zarzutach które zostały umorzone na pierwszej rozprawie w Przemyślu potem Rzeszów Przywrocił ciekawe jakby to był zwykły zjadacz chleba czy też to tak długo by to trwało. Jak to się to stało że w IPN Pan Ryznar był Tajnym współpracownikiem SB pod pseudonimem Żbik . Także tak się toczy Życie w naszej gminie. Pani Ewa Kłak Zarzecka 2 lata temu tak niby nie oficjalnie popierała Pana Strenta teraz widać że jego nie popiera a dlaczego? bo tak samo nienawidzi Golby I Pisu (niezależna dzienikarka ) Więc popiera Pana Ryznara I tylko jego radnych widać po jej lajkach komentarzach z kim robi wywiady Pani Ewa pracowała w Gminie za Pana Ryznara lecz nikt jej tam nigdy nie widział ani nie wiedział że tam pracuje Pani Komisarz o tym wiedziała jak obieła stanowisko więc zrobiła jej jazdę i Pani Ewa sama się zwolniła. Pani Komisarz teraz popiera pana Ryznara nie wiedząc czemu pewnie jakiś stołek jest obiecany ale spokojnie Jakby wygrał Pan Ryznar to Kopnie w Dupe jak każdego. Także ręka rękę myje drodzy mieszkańcy układy układy układy piszę tutaj obiektywnie na podstawie moich informacji Jeszcze mógłbym pisać i pisać na temat naszej gminy tych brudów jest tyle że można kilka książek napisać Ktoś z kim spał kto kogo pobił i za co kto co ukradł kto żyje do dziś głównie z wyłudzenia pieniędzy publicznych kto za co ma wyrok kto kogo dźgną nożem i za co kto komu wisi pieniądze kto kogo podsłuchuje do dzisiaj kto z kim ma układ i ile pieniędzy szło na lewo i jakim sposobem kto komu w urzędzie dziecko zrobił kto na kogo ma s*x taśmy kogo szantażuje kto co i na kogo mówi za plecami jak mnie będzie ktoś prowokował to może napiszę nie chcę tego robić bo to są naprawdę grube działa chciałem tylko mieszkańcom naświetlić jak się mają sprawy w gminie najprościej jak się da Mam jeszcze pytanie do mieszkańców nie wiecie może kto ma na sprzedaż Czarnego Dęba ? najlepiej z ziemi nie musi być bezpośrednio z Sanu.

NIEZALEŻNY KANDYDAT KOALICJA OBYWATELSKA ❤ OBYWATEL ŻBIK
23/03/2024

NIEZALEŻNY KANDYDAT KOALICJA OBYWATELSKA ❤ OBYWATEL ŻBIK

Adres

Wiązownica
Wiazownica
37-522

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wiązownica Wybory na Wójta 2024 Ryznar vs Strent umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij