16/12/2014
11.12.2014 r. pod hasłem „Czy wiesz wszystko o bibliotece?” ostatni raz w tym roku gościliśmy w murach M-GBP podopiecznych Powiatowego Domu Samopomocy w Węgorzewie. Po krótkiej prezentacji działalności biblioteki, zaprosiliśmy naszych gości na słodki poczęstunek, przy którym każdy z uczestników podzielił się wrażeniami i wiedzą, jaką zdobył na zajęciach w bibliotece. W ramach podziękowania za miłą współpracę, każdy uczestnik czwartkowych zajęć otrzymał ramkę z pamiątkowym zdjęciem ze wspólnych spotkań. Bez trudu można było zauważyć radość na twarzach wychowanków PDS z tak miłej niespodzianki. W świątecznej i ciepłej atmosferze z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, złożyliśmy serdeczne życzenia naszym gościom i podziękowaliśmy za wspólne działania. Było to piąte i ostatnie spotkanie w 2014 roku, ale mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana już w kolejnych miesiącach!