05/05/2026
Wyniki rodzinnego konkursu plastycznego BIBLIOTEKA OTWIERASZ, ODKRYWASZ. 📖✨
Z ogromną radością informujemy że czytelnicy naszej biblioteki: Milena i Gabryś Lala wraz z tatą Dawidem zdobyli I miejsce w rodzinnym konkursie plastycznym. 🏆GRATULUJEMY! 👏
📚✨BIBLIOTEKA. OTWIERASZ. ODKRYWASZ ✨📚
Z radością ogłaszamy wyniki gminnego, rodzinnego konkursu plastycznego, zorganizowanego w ramach Tygodnia Bibliotek – ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo i biblioteki jako miejsca spotkań, inspiracji i odkrywania świata.
Uczestnicy konkursu stanęli przed wyjątkowym zadaniem – przygotowaniem makiety biblioteki lub bibliotecznego lapbooka, inspirowanego hasłem akcji: "Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz". Otrzymaliśmy niezwykle pomysłowe i dopracowane prace, które pokazały, jak różnorodnie można postrzegać bibliotekę – jako przestrzeń wiedzy, wyobraźni, przygody i wspólnego spędzania czasu.
Każda praca była wyjątkowa i zasługuje na uznanie. Jury miało niełatwe zadanie, zwracając uwagę na kreatywność, estetykę wykonania oraz zgodność z tematem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, a rodzinom – za wspólne tworzenie i rozwijanie miłości do książek! 📖❤️
👏 Serdecznie gratulujemy laureatom!
Po odbiór nagród zapraszamy Was na PIKNIK BIBLIOTECZNY, który odbędzie się 9 maja w godz. 14.00-18.00 w Pawłowicach, w parku przy Inhalatorium. Wręczenie nagród zaplanowaliśmy na godz. 15.45.