01/06/2026
Święto Rembertowa 2026 za nami.😀
Tak jak obiecywaliśmy, działo się. 😉
Stoisko OPS Rembertów było miejscem rodzinnej i twórczej zabawy.
Przyciągaliśmy uwagę pięknymi pracami wykonanymi przez seniorów z Klubu Seniora i Rembertowskiej Akademii Seniora.
Dzieci i rodzice angażowali się w wykonywanie zadań lub odpowiadali na pytania dotyczące Rembertowa. Dodatkową atrakcją była możliwość zaprojektowania przypinek a także kącik dla najmłodszych, gdzie przyszli artyści mogli tworzyć swoje prace.
Dorośli mogli zapoznać się z ofertą naszego Ośrodka przedstawiającą różnorodne działania na rzecz rodzin i dzieci, seniorów oraz osób z niepełnosprawnościami.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Było nam bardzo miło słyszeć od Was podziękowania za świetną zabawę oraz spotkać się z dawnymi wychowankami Maluszkowa, którzy teraz już chodzą do szkoły podstawowej. Mamy nadzieję, że udało się nam przekonać rodziców małych dzieci do naszych zajęć a nowopoznanych seniorów do zajęć w Klubie Seniora.
Czekamy na kolejne spotkania i okazję do wspólnej zabawy.😀