09/05/2026
🇪🇸 Hiszpania, Erasmus+ i nowe możliwości!
W ostatnim tygodniu kwietnia p. Agnieszka Piątkowska oraz p. Joanna Sztorc - nauczycielki języka angielskiego i koordynatorki Szkolnego Punktu Eurodesku - wzięły udział w szkoleniu Erasmus+ w Maladze. ☀️
Tematem spotkania były projekty wolontariackie oraz działania Europejskiego Korpusu Solidarności. Wyjazd był także okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania inspirujących kontaktów z organizacjami z całej Europy. 🌍🤝
Wracamy z nową energią i pomysłami dla naszych słuchaczy!