20/11/2018
Szkolenia 2018
Szanowni Państwo, w miesiącach listopad i grudzień 2018 r. w ramach realizacji Programu Wieloletniego na lata 2011-2020 „Narodowy Program Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej” finansowanego przez Ministra Zdrowia, zorganizowane zostaną szkolenia osób wykonujących czynności bezpośrednio związane z pobieraniem, testowaniem, przetwarzaniem, przechowywaniem i przeszczepianiem komórek i tkanek w jednostkach systemu ochrony zdrowia związanych z transplantologią.
Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Organizator zapewnia nocleg (dla osób spoza Warszawy), wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Organizator szkoleń nie pokrywa kosztów dojazdu do miejsca szkolenia.
http://kcbtik.pl/?Szkolenia