14/06/2026
Kolejny Piknik Sąsiedzki na Osiedlu Wierzbno przy ul. Woronicza 44a za nami. Uroczystość otworzył Burmistrz Dzielnicy Mokotów Pan Rafał Miastowski. Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, kreatywne warsztaty na stoiskach partnerskich, występy artystyczne, strefa relaksu, sportu i poczęstunek - to wszystko czekało na naszych Kochanych sąsiadów. Było wesoło, kolorowo, bajecznie. Była okazja do zaprezentowania swoich umiejetności trenowanych w ciągu roku podczas zajęć w MCIM. Niespodzianką były pięknie wykonane tańce towarzyskie i zespołowe prezentujące tańce świata. A najwięcej uciechy dał zgromadzonym wesoły, tańczący misiek. Już dziś czekamy i zapraszamy na spotkanie za rok.