22/06/2026
Uczniowie klas 1A i 1D z wychowawcami brali udział w teatrze profilaktycznym, prowadzonym przez Straż Miejską w Wolskim Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6. Spektakl dotyczył profilaktyki przemocy rówieśniczej i hejtu, realizowany był interaktywnie metodą Teatru Forum. Nasi uczniowie byli zachwyceni i chętnie zgłaszali się do odgrywania ról.