01/06/2026
1 czerwca 2026 r. w Wojskowym Centrum Edukacji Obywatelskiej odbyło się podsumowanie programu „SAFE”.
W wydarzeniu udział wzięli: Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Obrony Narodowej
Pan Władysław Kosiniak-Kamysz, Pełnomocnik Rządu ds. Instrumentu na rzecz Zwiększenia Bezpieczeństwa Pani Magdalena Sobkowiak-Czarnecka, a także kierownictwo MON oraz kadra dowódcza Sił Zbrojnych RP.
Budujemy siłę polskiej armii. Ponad 120 mld na uzbrojenie zakontraktowane z programu 🇵🇱
-
Wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz: Operacja Polska trwa nadal. Ona się nigdy nie skończy tak naprawdę. Ona jest dla nas największym zadaniem. Ona jest zadaniem takim jak miłość do ojczyzny. Podyktowana jest bezwarunkowym oddaniem na rzecz bezpieczeństwa państwa polskiego. Miłość do ojczyzny, patriotyzm - to jest bezwarunkowe uczucie, to jest bezwarunkowe działanie. Żadne demony warunkowości, które były rozsiewane przez niektórych, nie przysłonią nam tego podstawowego zadania, jakim jest budowa silnej i bezpiecznej Polski.
-
Więcej: https://wp.mil.pl/DPYM