19/05/2026
1200 metrów kwadratowych dla młodzieży!
Weźcie koniecznie udział w konsultacjach społecznych dotyczących nowego miejsca młodzieżowego w Warszawie. Klikajcie w ankietę i zabierzcie głos na spotkaniach!
Przestrzeń na koncerty, konferencje, warsztaty, miejsca do gotowania...?! Co tylko wam się zamarzy.
Pamiętajcie: wasz głos się liczy! 🫵
💥 Jakie miejsce dla młodych w Warszawie?
📢 Na Ochocie, w nowym budynku TBS 𝗻𝗮 𝗿𝗼𝗴𝘂 𝗕𝗮𝗻𝗮𝗰𝗵𝗮 𝗶 𝗚𝗿𝗼́𝗷𝗲𝗰𝗸𝗶𝗲𝗷, powstanie miejsce dla młodych osób. To ok. 1200 m² do wspólnego zaplanowania 🤯
🚀 Chcemy stworzyć przestrzeń do spotkań, odpoczynku, rozwijania zainteresowań i realizowania własnych pomysłów.
🤝 Ale nie chcemy robić czegoś dla Was, bez Was!
Powiedzcie nam:
💬 jak ma wyglądać to miejsce
🎮 co ma się tam dziać
🪴 jaki ma mieć klimat
🚫 czego lepiej unikać
Jak?
👉 Wypełnij ankietę
👉 Przyjdź na warsztaty
👉 Spotkaj się z nami przy wózku konsultacyjnym
📅 Konsultacje trwają 𝗱𝗼 𝟮𝟬 𝗰𝘇𝗲𝗿𝘄𝗰𝗮.
ℹ️ Sprawdź szczegóły: https://konsultacje.um.warszawa.pl/miejsce-mlodych
𝗧𝗼 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 𝗺𝗮 𝗯𝘆𝗰́ 𝗱𝗹𝗮 𝗪𝗮𝘀, 𝘄𝗶𝗲̨𝗰 𝗯𝗲𝘇 𝗪𝗮𝘀 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗻𝗶𝗲 𝘂𝗱𝗮 💛
____________________________
💡 Projekt realizujemy w ramach Polityki młodzieżowej m.st. Warszawy.
🔔 𝗭𝗮𝗿𝗲𝗷𝗲𝘀𝘁𝗿𝘂𝗷 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗻𝗮 konsultacje.um.warszawa.pl i zaobserwuj te konsultacje, żeby dostawać powiadomienia o kolejnych etapach pracy nad tym miejscem!