03/11/2015
Ludzie są bez serca..
Zbieramy fundusze na nóżke dla Tofika, a wy nawet nie macie zamiaru udostępnić naszego FanPage'u :(
Strone chyba usuniemy jeśli do końca tygodnia nie dobijemy 1000 like i Tofik niestety nadal nie będzie miał łapki :(