29/05/2026
Dziękujemy za kolejne spotkanie Expressowego Klubu Książki i wspólną rozmowę o „Grochowie” Andrzeja Stasiuka 📚
To był bardzo ciepły, nostalgiczny wieczór — pełen wspomnień z młodości, opowieści o dawnych czasach i chwil, które nagle wróciły dzięki książce i rozmowie. Cieszymy się, że mogliśmy razem powspominać, pośmiać się i podzielić własnymi historiami.
Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność i wspaniałą atmosferę 💙 Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!