Maria Fołtyn i Towarzystwo Miłośników Muzyki Moniuszki

Maria Fołtyn i Towarzystwo Miłośników Muzyki Moniuszki Towarzystwo powstało dla powołania Konkursu Wokalnego im. St. Moniuszki, by instytucjonalny charakter Towarzystwa ułatwił jego realizację Senatorska 18

Towarzystwo powołane w 1984 roku przez wybitną śpiewaczkę, reżysera, popularyzatorkę dzieła Stanisława Moniuszki - Marię Fołtyn. Zarząd Towarzystwa:

Prezes - Tadeusz Deszkiewicz
Wiceprezes - Ryszard Cieśla
Wiceprezes - Izabela Kłosińska
Sekretarz - Jolanta Rostworowska
Skarbnik - Zofia Stegienka
Członkowie Zarządu - Jolanta Rostworowska, Mirosława Rezler-Rozlach

Numer konta:
80 1140 2017 0000 4802 1287 0040
MultiBank, ul.

17/10/2019
06/10/2019

„Wielki Test o Moniuszce”🎼🎼🎼
środa, 9 października
godz. 21:00
TVP1
Zapraszamy!

16/09/2019
04/01/2019

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2019 rokiem Stanisława Moniuszki. W sobotę 5 grudnia Dworcowi Centralnemu zostanie nadane imię kompozytora. Gościem Grzegorza Chlasty była Jolanta Rostworowska, prezes Towarzystwa Miłośników Muzyki Moniuszki.

28/12/2018

Z inicjatywy założonego przez Marię Fołtyn Towarzystwa Miłośników Muzyki Moniuszki, dzięki życzliwości Krzysztofa Mamińskiego - Prezesa PKP S.A., 5 stycznia 2019 roku Dworcowi Centralnemu w Warszawie zostanie uroczyście nadane imię Stanisława Moniuszki.

Adres

Warsaw
00-950

Telefon

516726636

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Maria Fołtyn i Towarzystwo Miłośników Muzyki Moniuszki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Maria Fołtyn i Towarzystwo Miłośników Muzyki Moniuszki:

Udostępnij