01/06/2026
🍦🫧 Lody, bańki i mnóstwo uśmiechu! 😍
Z okazji Dnia Dziecka Sowy, Myszki i Żółwiki wybrały się na małą wyprawę pełną radości.
Na dzieci czekały pyszne lody bez dodatku cukru 🍦, które smakowały wyjątkowo po wspólnym spacerze.
Później przyszedł czas na zabawę z bańkami mydlanymi 🫧, śmiech i beztroskie chwile spędzone razem.
Patrząc na uśmiechy naszych przedszkolaków, wiemy, że najpiękniejszym prezentem są wspólne doświadczenia, bliskość i czas spędzony razem ❤️.
Dziękujemy za ten wyjątkowy dzień!
🩷 Czujemy się jak w domu.
Ludziarnia