28/05/2026
🎹🎹🎼🎼Wczorajszy koncert uczestników sekcji nauki gry na fortepianie 🎶„Lata dwudzieste, lata trzydzieste”🎶 był niezwykłą podróżą do świata elegancji, nostalgii i przedwojennego uroku.
W repertuarze pojawiły się kompozycje inspirowane twórczością takich artystów jak Scott Joplin, a także ponadczasowe piosenki z lat 20. i 30. XX wieku.
Występ zachwycił nie tylko wysokim poziomem wykonania, ale również wyjątkową atmosferą.
To wydarzenie było pięknym spotkaniem z muzyką minionych lat🎶, przypominającym, że przedwojenne melodie nadal potrafią zachwycać swoją klasą, melodyjnością i ponadczasowym charakterem.
Gromkie brawa dla wykonawców oraz ich instruktora Grzegorza Bukowieckiego👏👏👏