27/05/2026
Z ogromną radością i dumą pragniemy ogłosić, że Dyrektor naszej jednostki, Grzegorz Obłękowski, został dziś wyjątkowo doceniony! 🏅
W tym szczególnym dniu - 27 maja, kiedy świętujemy Dzień Samorządu Terytorialnego - odebrał z rąk Wojewody Mazowieckiego, prestiżową Odznakę Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego! 🇵🇱👏
🏆To wyjątkowe, resortowe odznaczenie to wyraz uznania za całokształt Jego pracy w samorządzie przez ostatnie lata oraz nieustanne zaangażowanie w rozwój mazowieckiej społeczności. Jesteśmy dumni, że pracujemy pod przewodnictwem tak doświadczonego samorządowca! Cieszymy się, że wkład i zaangażowanie Pana Dyrektora na rzecz społeczności lokalnych, a dziś już Mazowsza zostało dostrzeżone i docenione na tak wysokim szczeblu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 🎉🎈