18/06/2026
UCZENNICA 6S - MARYSIA RYBAK NAJLEPSZYM SPORTOWCEM ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
W Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie odbyła się Żoliborska Gala Sportu Szkolnego, podczas której zostały podsumowane sportowe osiągnięcia uczniów i szkół w roku szkolnym 2025/2026.
Mamy zaszczyt poinformować, że MARYSIA RYBAK, uczennica klasy 6s, została wybrana NAJLEPSZYM SPORTOWCEM w roku szkolnym 2025/2026. Na gali czekała na nią zwycięska statuetka oraz voucher. Nieobecność Marysi w tym czasie na Gali spowodowana była grą w Mistrzostwach Mazowsza w siatkówkę plażową, na których zdobyła tytuł Mistrza Mazowsza. W tym roku nasza kadrowiczka staje we wszystkich siatkarskich imprezach na najwyższym miejscu podium.
W eliminacjach Żoliborskich Szkół Podstawowych do 59. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży nasza szkoła w kat. ,,Młodzież” zajęła I miejsce, a w kat. ,,Dzieci” zajęła II miejsce.
Ogromne gratulacje należą się wszystkim nauczycielom, a w szczególności nauczycielom wychowania fizycznego. Ciężka praca, cierpliwość i zaangażowanie przekładają się na doskonałe wyniki sportowe uczniów.