22/05/2026
W ostatnim dniu 93. Sesji Generalnej Główny Lekarz Weterynarii Paweł Meyer spotkał się z przedstawicielami służb weterynaryjnych Brazylii.🇧🇷
Rozmowy dotyczyły współpracy w obszarze zdrowia zwierząt, bezpieczeństwa weterynaryjnego oraz dalszych działań na rzecz rozwoju eksportu produktów pochodzenia zwierzęcego.
📍 Tegoroczna Sesja Generalna WOAH 🌏💚była okazją do wymiany doświadczeń, intensywnych debat oraz wspólnych działań państw członkowskich na rzecz wdrażania międzynarodowych standardów opartych na wiedzy naukowej i najwyższych standardach bezpieczeństwa.