14/12/2025
Dziś wróciliśmy z Rajdu Wigilijnego w Pułtusku, na którym byliśmy wraz z 173 Warszawska Drużyna Harcerska "Biała". Wędrowaliśmy szlakiem inspirowanym opowieścią wigilijną, co nadało całemu rajdowi wyjątkowy, świąteczny klimat i skłaniało do refleksji. Był to dobrze spędzony czas na wspólnym wędrowaniu, rozmowach i integracji. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie oraz wesołych świąt!🌲⛄️❄️