05/04/2025
Coś się kończy, coś zaczyna.
Dziś podjąłem decyzję o zakończeniu inicjatywy Rowerodzielnia.
Po ponad 2 latach działania, prawie 200 przekazanych rowerach, czas zamknąć ten etap i oddać pałeczkę innym.
Ogromne podziękowania chciałbym skierować do wszystkich osób, które pomagały mi organizacyjnie i finansowo. Przemek In, który był ze mną od początku do końca, Adrian Socho, Karol Generał Wojciech Górnaś za mnóstwo włożonej pracy i poświęconego czasu. Staś Chelkowski za pomoc przy ogarnianiu Patronite. Niezawodnemu Łukasz Porębski za pomoc w ogarnięciu lokalu kiedy najbardziej tego potrzebowaliśmy. Ogromna pomoc spłynęła do mnie od stowarzyszenia Miasto Jest Nasze i Marta Joanna - dziękuję za wsparcie, dofinansowanie zakupu części zamiennych, organizację wydarzeń serwisowych. Wojciech Galeński, Krzysztof Gutkowski CHRIS Turystyka i Rekreacja - za solidny zastrzyk sprzętów.
Jan Mierzejewski - Janku, bez Ciebie by się to nie wydarzyło - wziąłeś na siebie ciężar koordynacji, spotkań i przekazywania rowerów. OGROMNE dzięki za Twój wkład.
Wielkie podziękowania należą się DARCZYŃCOM - bez Was by się to nie udało.
Działalność kończę ale skrzynka z narzędziami zostaje... więc może jeszcze kiedyś... kto wie :)
Jeszcze raz - DZIĘKUJĘ!
Tomasz
PS. Pozostałe u mnie 22 rowery wraz z częściami zamiennymi przekazuję do Otwarty Warsztat Rowerowy. Polecam ich działania.
PPS. Jeśli kogoś pominąłem - wybaczcie. Było Was tak wiele - pomocnych serduch. Dziękuję każdemu z Was z osobna! :*