05/06/2026
Damy i dżentelmen na wczorajszym Święcie Warszawy.
Czasami jedno zdjęcie ma więcej klimatu, niż cały album.
Jesteśmy na Placu Zamkowym, piękna pogoda i my z historią do opowiedzenia.
Pozdrawiamy Seniorów z Koła nr3 Radośni Razem w Białołęce.
5.6.2026