Koło Seniorów nr 3 Radośni Razem Warszawa - Białołęka

Koło Seniorów nr 3 Radośni Razem Warszawa - Białołęka będą tu zamieszczane informacje o działalności koła na rzecz społeczności seniorów

Damy i dżentelmen na wczorajszym Święcie Warszawy.          Czasami jedno zdjęcie ma więcej klimatu, niż cały album.    ...
05/06/2026

Damy i dżentelmen na wczorajszym Święcie Warszawy.
Czasami jedno zdjęcie ma więcej klimatu, niż cały album.
Jesteśmy na Placu Zamkowym, piękna pogoda i my z historią do opowiedzenia.
Pozdrawiamy Seniorów z Koła nr3 Radośni Razem w Białołęce.
5.6.2026

05/06/2026

Warszawa na swoim święcie!!!
Plac Zamkowy zapełniony ludźmi.
Słychać muzykę i piosenki o dawnej Warszawie.
Pogoda dopisywała, stąd też
i humor miałam dobry.

5.6.2026
PS: Filmik nagrałam wczoraj w dniu
Święta Warszawy



Drogie Dzieci ❗        Dziś wasze święto ❗❗        Bądźcie zdrowe, szczęśliwe, docenianei kochane❗❗❗         Niech się W...
01/06/2026

Drogie Dzieci ❗
Dziś wasze święto ❗❗
Bądźcie zdrowe, szczęśliwe, doceniane
i kochane❗❗❗
Niech się Wam wiedzie w życiu jak najlepiej🌹 - życzymy z całego serca ♥️

1.6.2026

30/05/2026

Ptasie towarzystwo skończyło się po posiłku.
Nie ma to jak wolność i móc się wznieść w przestworza.
Filmik z wczorajszego spotkania nad Wisłą.

30.5.2026

30/05/2026

Wczoraj, nad Wisłą w trakcie spotkania.

30/05/2026

Wczorajsze spotkanie na świeżym powietrzu.
Nic dodać nic ująć... najważniejsze, że wszyscy zadowoleni.

30.5.2026

30/05/2026

Tym razem Seniorzy w plenerze.
Rozmowy , żarty, śmiech towarzyszyły spotkaniu... było super!
29.5.2026

26/05/2026

Natura pokazuje nam swoje najpiękniejsze oblicze - spokojne, harmonijne i hipnotyzujące.
Wystarczy zatrzymać się na chwilę
i pozwolić sobie na ten rytm wiatru
i drzew.
Zobaczcie i przekonajcie się sami.

26.5.2026
Foto własne - ulica w Białołęce, nieopodal MAL Przystanek Porajów

Choć Cię nie ma Mamo - nie ma Ciebie, choć jesteś uśmiechem na fotografii.Żyjesz w mojej pamięci,odwiedzasz mnie we śnie...
26/05/2026

Choć Cię nie ma

Mamo - nie ma Ciebie, choć jesteś
uśmiechem na fotografii.
Żyjesz w mojej pamięci,
odwiedzasz mnie we śnie.

Czuję Twoją obecność,
lecz nie mogę już
nic do Ciebie powiedzieć.

Choć odeszłaś, odnalazłaś mnie
w miejscu, którego nigdy nie znałaś.
Kilka razy stałaś przy mojej bramie
jak cichy znak, że jesteś blisko.

Żyjesz w chmurach i w słońcu,
w świetle, które dotyka moich dni.

Dziś tylko dziękuję -
za miłość, dobroć i lata razem,
których nigdy nie zapomnę.

To dzięki Tobie wciąż umiem
odnajdywać sens nawet w smutku.

26.5.2026
PS: Autorką wiersza jest Halina z naszego Koła Seniorów nr3 Radośni Razem

25/05/2026

Emocjonujące chwile i melodie
o Mamie na naszym spotkaniu,
w przeddzień jutrzejszego Święta Matki.
Piosenki w wykonaniu Koleżanek poruszają serce.

25.5.2026

Adres

Porajów 14
Warsaw

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Koło Seniorów nr 3 Radośni Razem Warszawa - Białołęka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria