04/05/2026
Taki wspaniały prezent otrzymała dzisiaj nasza jednostka od Uczniów klasy "0" w Starym Przylepie z okazji Dnia Strażaka. 💪😍🫡👨🚒
Jesteśmy wzruszeni tym miłym gestem oraz bardzo wdzięczni, że nasza służba jest doceniana przez najmłodszych.
Dziękujemy także wspaniałej wychowawczyni- Agnieszce Stolarczyk. Prezent oczywiście będzie ozdobą naszej remizy🎉🎉♥️♥️🇵🇱🇵🇱