04/06/2026
Klasowa wycieczka do Krakowa 5 klasy rozpoczęła się w Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI. Poszliśmy „W stronę światła” gdzie poprzez interaktywne eksperymenty w ciekawy sposób odkrywaliśmy tajemnice otaczającego nas świata. 🤩
Następnie w czasie intensywnego spaceru z panią przewodnik utrwalaliśmy wiedzę zdobytą na lekcjach historii. Barbakan, planty, mury obronne, fosa, brama Floriańska, kościół Mariacki sukiennice, Collegium Maius - to niektóre etapy tej ciekawej przechadzki.🤗
Wawel i Smok Wawelski, Pomnik psa Dżoka – słynny krakowski symbol wierności i przyjaźni to szczególne przystanki w czasie naszej wędrówki. 😊
Kolejny etap to rejs po Wiśle i obserwacja Krakowa z innej perspektywy - Wawel, Kościół na Skałce, Kładka Ojca Bernatka i wiele innych ciekawych miejsc .⛵️
Klasowa wycieczka to czas na zabawę, rozmowy, uśmiech i radość. Na relacje, których trudno doświadczać w szkolnej ławce. Na wspólne śpiewanie, bieganie, na pomaganie. ❤️I na zbieranie komplementów (również od obcokrajowców) za to jacy cudowni i entuzjastyczni jesteśmy.
Biuro Podróży Tu i Tam i pani Zuzanna dziękujemy!💥