08/01/2025
✨ Wernisaż projektu „Nie bądź zielony, bądź pierwszy w pomocy” w naszym Hufcu Pracy! ✨
Przez ostatnie cztery miesiące realizowaliśmy projekt „Nie być zielonym, być pierwszym w pomocy” , który inspirował i mobilizował do działania. Teraz efekty naszych wspólnych działań są dostępne w jednym miejscu! To coś więcej niż tablica – to historia naszego projektu opowiedziana poprzez zdjęcia, materiały i wspomnienia!
Przez ten czas nie tylko zdobywaliśmy wiedzę, ale również uczyliśmy się współpracy, odpowiedzialności i kreatywności. Wernisaż jest dostępny w naszej siedzibie, a nasz projekt można zobaczyć także online!
To mała przestrzeń, która kryje wielką historię i emocje!
Co znajdziesz na naszej wystawie?
📸 Fotorelacje z wydarzeń i warsztatów,
📋 Praktyczne informacje i wskazówki dotyczące pierwszej pomocy,
🎨 Kreatywne plakaty, ulotki i inne materiały stworzone przez uczestników,
🗣️ Przemyślenia i komentarze młodzieży zaangażowanej w projekt.
Każdy odwiedzający nasz Hufiec, może nie tylko zobaczyć, jak pracowaliśmy, ale także sam od siebie może zaproponować co jeszcze jest ważne, a nam mogło umknąć.
Udowodniliśmy, że pierwsza pomoc jest ważna i można ją promować w kreatywny sposób. Przez te cztery miesiące dowiedzieliśmy się, jak reagować w różnych sytuacjach wymagających ratowanie życia. Ta tablica to dowód na to, że młodzież ma moc zmieniania świata – krok po kroku, działanie po działaniu.
📍 Zapraszamy do Hufca!
Wernisaż jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć efekty naszej pracy, zdobyć nowe doświadczenia lub po prostu poznać nas bliżej. Jeśli cenisz oryginalne projekty i chcesz poszerzać swoją wiedzę – czekamy na Ciebie!
🙏 Dziękujemy wszystkim zaangażowanym!
Ten projekt był dla nas wielkim wyzwaniem, ale również niezapomnianą przygodą. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają – opiekunom, mieszkańcom i wszystkim, którzy brali udział w naszych wydarzeniach. Wspólnie pokazaliśmy, że pomaganie może być nie tylko potrzebne, ale także inspirujące!
💬Zapraszamy serdecznie!
Nie bądźcie zieloni – bądźcie pierwsi w odwiedzaniu naszej wystawy! Zajrzyjcie, zainspirujcie się i przypomnijcie sobie, że każdy z nas może być bohaterem. „Nie bądź zielony, bądź pierwszy w pomocy” – to hasło, które zostanie z nami na długo. A co z Wami? Odwiedzicie nasz wernisaż?