02/06/2026
Sympatycy Włodawy, miłośnicy dwóch kółek, gotowi na ponowne rowerowe szaleństwo? Już 1 czerwca startuje oficjalna, ogólnopolska rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski! Przez cały czerwiec (od 1 do 30 czerwca) kręcimy kilometry dla naszego ukochanego Miasta Trzech Kultur.
Każda wycieczka, każdy dojazd do pracy, szkoły czy sklepu ma ogromne znaczenie! W zeszłym roku pokazaliśmy ogromne zaangażowanie.
W tej edycji chcemy pojechać jeszcze dalej i pobić zeszłoroczny wynik, 28 lokata w rywalizacji gmin!
Przypominamy, że mieszkańcy miasta, powiatu i każdego zakątka Polski oraz świata mogą kręcić kilometry dla nas 😊
Jak dołączyć do wspólnej zabawy? To banalnie proste:
1️⃣ Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta (znajdziesz ją w Google Play oraz App Store – możesz też ułatwić sobie zadanie i zeskanować kod QR z plakatu poniżej).
2️⃣ Zarejestruj się i w menu wybierz zakładkę "Rywalizacje".
3️⃣ Dołącz do rywalizacji RSP DLA GMIN 2026, odszukaj WŁODAWĘ i zacznij kręcić kilometry dla nas!
Nieważne, czy jeździsz profesjonalnie, czy rekreacyjnie – liczy się każdy metr!
Aktywuj aplikację przy każdym wyjściu na rower i buduj pozycję Włodawy w ogólnopolskim rankingu.
Rowerowa Stolica Polski to przede wszystkim świetna zabawa, zdrowa rywalizacja i promocja aktywnego trybu życia w naszym regionie.
Widzimy się na trasie 🚴♂️