09/04/2024
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim z 725 wyborców, którzy oddali swój głos i wsparli moją kandydaturę do Rady Warszawy, co dało mi drugi wynik na liście trzeciej drogi. Mimo, że nie zdobyłem mandatu, jestem wdzięczny za możliwość reprezentowania Waszych interesów i zaufanie, które mi okazaliście! 💪
Od dawna działam na rzecz innych i nie będę zmieniał tego kursu. Działalność społeczna odgrywa kluczową rolę w budowaniu silniejszej społeczności i wspieraniu potrzebujących, na czym bardzo mi zależy. Poprzez zaangażowanie w wolontariat, pomoc sąsiedzką czy aktywne uczestnictwo w organizacjach społecznych, możemy wpływać na pozytywne zmiany w życiu innych osób oraz kształtować lepszą przyszłość nas wszystkich ✌️
Najpiękniejsze wspomnienia z tej kampanii łączę z moją , której za wszystko dziękuję! Jesteście najlepsi 💛
Gratuluję koleżankom i kolegom wygranej oraz dużego zaangażowania w cały proces wyborczy!
Niestety wynik tych wyborów to wyraźna czerwona karta dla lekceważenia praw kobiet, głoszenia haseł o potrzebie różnych zbędnych referendów czy niezauważania potrzeby właściwej obronności. Trzecia droga musi wyciągnąć wnioski i wsłuchać się w głosy obywateli. Ja będę o to walczył. Gratuluję zwycięzcom Dorota Grupińska, Michał Matejka, Sylwia Krajewska, Karolina Zioło-Pużuk, Tobiasz Bocheński, Christian Młynarek, Agnieszka Miękwicz, Iwona Pawłowska i życzę powodzenia w nadchodzącej kadencji! Dorota GrupińskaMichał Matejka Sylwia Krajewska Karolina Zioło-Pużuk Tobiasz Bocheński Christian Młynarek Agnieszka Katarzyna Miękwicz - kandydatka do Rady m.st. Warszawy Iwona Pawłowska