19/03/2026
Dnia 18.03.20206 r. w naszej szkole odbył się III Szkolny Turniej Rummikub.
Do zawodów stanęło 36 uczestników. Rozegrali 9 gier w systemie 3x3, po czym wyłoniono najlepszą czwórkę:
🥇 Małgorzata Necel, kl. 7
🥈 Yarek Styn, kl. 4
🥉 Marcel Potrykus, kl. 7
🏅 Maksymilian Glowienke, kl. 5
Ci uczniowie będą reprezentować naszą szkołę na zbliżającym się II Gminnym Turnieju Rummikub już 01.04.20206 r. Trzymajmy za nich mocno kciuki!
Dodatkowo przyznano jeszcze nagrodę dla najmłodszego uczestnika Turnieju - dla Marceliny Mudlaff z kl. 2 🎖️
Gratulacje dla wszystkich! 👏👏👏
Organizatorki serdecznie chciały podziękować osobom, które znacząco pomogły przy organizacji tego wydarzenia:
👍 panu dyrektorowi Alfredowi Łukaszewskiemu - za udział w rozgrywkach i zakup nagród dla zwycięzców,
👍 Radzie Rodziców - za przygotowanie pysznych przekąsek i napojów dla naszych uczestników,
👍 wszystkim uczniom, którzy po lekcjach przyszli i pomagali przy przygotowaniu gier, stolików, krzesełek, napisu itp.
Organizatorki:
Anna Nadolska-Hincke, Alicja Myślisz