09/04/2026
Drodzy Mieszkańcy gminy Władysławów !
Niespełna kilka dni temu umieszczałam post dotyczący sprawy jak dla mnie absurdalnej!
Opisywałam sytuację związaną z NASZYM Ratownictwem Medycznym w Turku❤️
Całym sercem jestem za tą petycją, która przy ogromnemu zaangażowaniu pana Paweł Kołata ujrzała światło dzienne 😍
My jako mieszkańcy, musimy próbować podejmować kroki, które mogą wpłynąć znacząco na nasze BEZPIECZEŃSTWO!
Nie możemy machnąć ręką i powiedzieć
„ Jakoś to będzie „!
Karetka jest niezbędna w przypadku niesienia pomocy, a jeśli chcą nam ją zabrać i przenieść na Malanów, to czas oczekiwania na taką pomoc do naszej Gminy - znacznie się wydłuży.
Chciałabym powiedzieć , całe ręce na pokład i działajmy !
To tylko jeden podpis , Wasz podpis - mówiący NIE przeciwko zabraniu karetki z Turku do Malanowa 🫣
Podpis możecie złożyć u mnie na petycji, która przekażę dalej , mogę też udostępnić petycję, jeśli ktoś chciałby wesprzeć akcję i razem z nami zatrzymać tą FATALNĄ DECYZJĘ .
Proszę o udostępnianie tego posta.
Z poważaniem
Agata Pajęcka
Radna Gminy Władysławów