11/02/2026
🎶❤️ Graliśmy razem z WOŚP! ❤️🎶
Podczas wielkiego finału WOŚP w Żdanowie 25 stycznia 2026 roku organizowanego przez Gminę Zamość, ważną rolę odegrali Strażacy z OSP Wólka Wieprzecka – jak zawsze niezawodni i zaangażowani 💪🚒❤️
Druhny i Druhowie aktywnie włączyli się w organizację wydarzenia, wspierając zbiórkę, oraz tworząc wspaniałą atmosferę tego wyjątkowego dnia. Ich obecność była ogromnym wsparciem i dowodem na to, że zawsze można na nich liczyć – nie tylko w sytuacjach zagrożenia, ale także podczas inicjatyw społecznych i charytatywnych.
Koło Gospodyń Wiejskich z Wólki Wieprzeckiej przygotowało domowe wypieki, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników finału 🍰🧁 Dzięki zaangażowaniu wszystkich osób udało się dołożyć kolejną cegiełkę do tegorocznej zbiórki WOŚP.
Szczególne podziękowania kierujemy do Druhen z OSP Wólka Wieprzecka, które także pomagały w przygotowaniu słodkości: Monika Konaszczuk , Magdalena Malinowska , Natalka Pupiec oraz Klaudia Pupiec , a także Druhów Piotra Koczułapa oraz Piotra Piotr Kozłowski , zaangażowana była także Druhna Maria Guziak-Romaszko, która jako Przewodnicząca KGW w Lipsku Polesiu oraz nasza Druhna także przygotowała słodkie wypieki, dziękujemy naszym Druhnom i Druhom za ich serce, pomoc i nieocenione wsparcie ❤️🚒
Dziękujemy wszystkim za wspólne granie, wspaniałą atmosferę i okazane wsparcie tej pięknej inicjatywy. Razem możemy więcej! ❤️
W przygotowaniu pyszności uczestniczyły:
Panie z Kgw Wólka Wieprzecka : Monika Konaszczuk, Magdalena Malinowska, Urszula Kyc, Lucyna Lalik, Irena Pupiec, Halina Skroban, Bożena Koczułap, Krystyna Studnicka oraz Druhny z OSP Wólka Wieprzecka – Natalka Pupiec i Klaudia Pupiec ❤️
💪🚒❤️