Jolanta Dobek- Dla wspólnej gminy

Jolanta Dobek- Dla wspólnej gminy Działajmy razem dla dobra naszej "Wspólnej Gminy" Uście Gorlickie. KWW Jolanty Dobek - Wspólna Gmina

Drodzy Mieszkańcy!Dziękujemy za każdy głos! Niestety, nie udało się wygrać, ale 1243 głosy dają ogromną nadzieję. Wystar...
09/04/2024

Drodzy Mieszkańcy!

Dziękujemy za każdy głos!

Niestety, nie udało się wygrać, ale 1243 głosy dają ogromną nadzieję. Wystartowaliśmy do nierównej walki. Stanęliśmy naprzeciw starych układów, chcąc w końcu odciąć niedomówienia, zwinąć dywany, pod które od lat wiele kwestii było zamiatanych i naprowadzić gminę na właściwy kurs.

Dziękujemy za wszystko, każdy głos, każde miłe słowo, wsparcie i chęć współdziałania.
Wybraliście i tego wyboru nie mamy prawa kwestionować. W sposób demokratyczny oddaliście głos, który nieważne jaki by był, jest Wasz i to jest najważniejsze. Szanujemy Wasze decyzje i doceniamy każdy z 2503 ważnych głosów oddanych na KWW Jolanty Dobek – Wspólna Gmina.

Mimo wszystko cieszymy się, że udało nam się wprowadzić do Rady Gminy 6 radnych:

- Iwona Gryboś (okręg nr 4)

- Bogusława Waląg (okręg nr 7)

- Rafał Oślizło (okręg nr 8)

- Beata Pustułka (okręg nr 9)

- Tadeusz Dziurny (okręg nr 11)

- Magda Turek (okręg nr 12)

To oni będą reprezentować nasze i Wasze cele w radzie gminy IX kadencji.

W tym miejscu gratulujemy Piotrowi Koszykowi, któremu udało się uzyskać mandat do Rady Powiatu! Wspieraliśmy się z Piotrkiem przez całą kampanię i jego sukces jest dla nas szczególnym szczęściem. Piotr pokazał, że wcale nie ma „za cienkiej skóry”, że próby dyskredytowania jego pozycji zarzutami słabego miejsca na liście spełzły na niczym. Gratulacje Piotrze!

Tak jak wielokrotnie obiecywaliśmy „działaliśmy, działamy i będziemy działać, bez względu na wynik wyborów”.
Zamierzamy się tej obietnicy w 100% wywiązać, dlatego ta strona nie przechodzi do archiwum.
Dajemy sobie krótki czas na odpoczynek, a dalej… wyczekujcie uważnie.

Wspólna Gmina dalej będzie Wspólną Gminą!

Drodzy Mieszkańcy!Kampania dobiega końca, a my po prostu jesteśmy dumni! Dziękujemy Wam, że przez ten czas tytanicznej p...
05/04/2024

Drodzy Mieszkańcy!
Kampania dobiega końca, a my po prostu jesteśmy dumni!
Dziękujemy Wam, że przez ten czas tytanicznej pracy byliście z nami, wspieraliście i obdarzając dobrym słowem pokazywaliście, że Wspólna Gmina leży na sercu Nam wszystkim!

Idźcie na wybory! Zagłosujcie zgodnie z sumieniem, tak jak podpowiada Wam rozum i serce. Przed kartą do głosowania będziecie tylko Wy i Wasza decyzja.

7 kwietna to niewątpliwie wyjątkowa data dla naszej gminy.
Perspektywa zmiany nigdy nie była tak jasna, zaangażowanie społeczne nigdy nie było tak wielkie – to niepowtarzalna szansa, więc skorzystajmy z niej i już w niedziele oddajmy głos na najlepszych kandydatów!

Jolanta Dobek – kandydatka na wójta oraz radną okręg nr 1 (Uście Gorlickie)

Grzegorz Cichoń – kandydat na radnego okręg nr 2 (Uście Gorlickie – „Ptasie”, Słoneczna, Kijów)

Augustyn Mróz – kandydat na radnego okręg nr 3 (Kunkowa, Leszczyny, Nowica, Uście Gorlickie – Oderne, os.Bielańskie, Uście od drewnianego mostu)

Iwona Gryboś – kandydatka na radną okręg nr 4 (Czarna, Brunary)

Jolanta Gąsior – kandydatka na radną okręg nr 5 (Brunary)

Agnieszka Wierzchanowska – kandydatka na radną okręg nr 6 (Śnietnica)

Bogusława Waląg – kandydatka na radną okręg nr 7 (Stawisza)

Rafał Oślizło – kandydat na radnego okręg nr 8 (Banica, Izby)

Beata Pustułka – kandydatka na radną okręg nr 9 (Hańczowa, Ropki)

Edyta Sulimska – kandydatka na radną okręg nr 10 (Blechnarka, Wysowa – Zdrój)

Tadeusz Dziurny – kandydat na radnego okręg nr 11 (Wysowa – Zdrój)

Magda Turek – kandydatka na radną okręg nr 12 (Kwiatoń, Skwirtne, Regietów)

Czesława Siuta – kandydatka na radną okręg nr 13 (Smerekowiec)

Jakub Kaczmarczyk – kandydat na radnego okręg nr 14 (Gładyszów)

Tomasz Bolech – kandydat na radnego okręg nr 15 (Zdynia, Konieczna)

Prosimy o Wasz głos!
KWW Jolanty Dobek – Wspólna Gmina

Drużyna KWW Jolanty Dobek - Wspólna Gmina
05/04/2024

Drużyna KWW Jolanty Dobek - Wspólna Gmina

Drodzy Mieszkańcy!Dziś i jutro (4 i 5 kwietnia) około godziny 11:30 możecie usłyszeć nas w radiu lem.fm 📻Do usłyszenia!h...
04/04/2024

Drodzy Mieszkańcy!
Dziś i jutro (4 i 5 kwietnia) około godziny 11:30 możecie usłyszeć nas w radiu lem.fm 📻
Do usłyszenia!
https://www.lem.fm/player/

Drodzy Mieszkańcy! Do wyborów pozostały nieco ponad 3 dni, więc chcemy przypomnieć Wam parę podstawowych kwestii. Korzys...
03/04/2024

Drodzy Mieszkańcy!
Do wyborów pozostały nieco ponad 3 dni, więc chcemy przypomnieć Wam parę podstawowych kwestii.

Korzystając ze stron: https://bip.malopolska.pl/ugusciegorlickie,a,2424747,obwieszczenie-wojta-gminy-uscie-gorlickie-z-dnia-5-marca-2024-roku-o-obwodach.html

https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/obwodowe/wyszukiwarka?obszar=120510
możesz dowiedzieć się o właściwej dla Siebie obwodowej komisji wyborczej. (Właściwość jest związana z adresem zamieszkania w spisie wyborców).

7 kwietnia między godziną 7:00 a 21:00 udaj się do lokalu wyborczego w celu oddania głosów.
(możesz skorzystać z gminnego transportu: https://bip.malopolska.pl/ugusciegorlickie,a,2435079,informacja-wojta-gminy-uscie-gorlickie-ws-dowozow-na-wybory-samorzadowe.html )

‼️ zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem ‼️

Upewni się, że nie ma w lokalu/ wśród członków komisji osób niepowołanych- zadawaj pytania i żądaj odpowiedzi (oprócz członków komisji w lokalu mogą znajdować się oznaczeni mężowie zaufania i obserwatorzy społeczni- SPRAWDZAJ identyfikatory!)

Na terenie lokalu wyborczego nie można prowadzić żadnej agitacji wyborczej!
(Nikt nie może pytać na kogo głosujesz i wpływać na twój wybór)

Odbierając karty do głosowania upewni się, że jest ona ‼️ Zapieczętowana (dwie pieczątki!!!), bez podarć i zagięć oraz bez zniszczeń i rys długopisu‼️
Karty do głosowania podlegają ochronie prawnej- NIE NISZCZ ICH!
(zadbaj by zniszczona karta została odnotowana!)

Zadbaj o swoją tajność głosowania! Nie pozwalaj nikomu zaglądać do twojej karty! (pamiętaj, że tajność jest twoim przywilejem!)

Głos oddaje się przez naniesieni znaku „X” w wyznaczonym miejscu, gdzie przez znak „X” rozumie się dwie przecinające się linie w wyznaczonym kwadracie.
Głos można oddać tylko na JEDNEGO kandydata z danej LISTY!

Po oddaniu głosu zegnij karty nadrukiem do środka i wrzuć do urny (Upewnij się, że urna jest zaplombowana!)

Nikt nie zadba o prawidłowy przebieg wyborów jak TY sam! Dobry wyborca to świadomy wyborca, więc nie bój się pytać, poszukuj informacji i zgłaszaj wszelkie nieprawidłowości i wątpliwości.

Pamiętaj, że komisja ma obowiązek odnotowywać w protokole wszelkie uwagi‼️

Zachęcamy do obejrzenia „Komunikatów Państwowej Komisji Wyborczej”:
https://www.youtube.com/watch?v=dvjAIIJcYrU
https://www.youtube.com/watch?v=Dg2ha-DiMvg
https://www.youtube.com/watch?v=YzL7CZZ6XZI

Drodzy Mieszkańcy!Przedsiębiorcy to osoby ambitne, zaangażowane, konsekwentne, odważne, posiadające wizje i szereg przyd...
02/04/2024

Drodzy Mieszkańcy!
Przedsiębiorcy to osoby ambitne, zaangażowane, konsekwentne, odważne, posiadające wizje i szereg przydatnych w zarządzaniu cech. Ich wiedza i doświadczenie są kluczowym gwarantem naszego wsparcia dla przedsiębiorców. Chcemy rozmowy, konsultacji i wspólnego planowania oraz aktywnego informowania i zachęcania do udziału w zmienianiu naszej gminy na lepsze.
Już w tą niedziele (7 kwietnia) możecie wybrać ludzi, którzy działają i wpływają na rozwój naszej małej ojczyzny!

Oddaj Głos na KWW Jolanty Dobek – Wspólna Gmina!
Jolanta Dobek – kandydatka na wójta oraz radną okręg nr 1 (Uście Gorlickie)
Grzegorz Cichoń – kandydat na radnego okręg nr 2 (Uście Gorlickie – „Ptasie”, Słoneczna, Kijów)
Augustyn Mróz – kandydat na radnego okręg nr 3 (Kunkowa, Leszczyny, Nowica, Uście Gorlickie – Oderne, os.Bielańskie, Uście od drewnianego mostu)
Iwona Gryboś – kandydatka na radną okręg nr 4 (Czarna, Brunary)
Jolanta Gąsior – kandydatka na radną okręg nr 5 (Brunary)
Agnieszka Wierzchanowska – kandydatka na radną okręg nr 6 (Śnietnica)
Bogusława Waląg – kandydatka na radną okręg nr 7 (Stawisza)
Rafał Oślizło – kandydat na radnego okręg nr 8 (Banica, Izby)
Beata Pustułka – kandydatka na radną okręg nr 9 (Hańczowa, Ropki)
Edyta Sulimska – kandydatka na radną okręg nr 10 (Blechnarka, Wysowa – Zdrój)
Tadeusz Dziurny – kandydat na radnego okręg nr 11 (Wysowa – Zdrój)
Magda Turek – kandydatka na radną okręg nr 12 (Kwiatoń, Skwirtne, Regietów)
Czesława Siuta – kandydatka na radną okręg nr 13 (Smerekowiec)
Jakub Kaczmarczyk – kandydat na radnego okręg nr 14 (Gładyszów)
Tomasz Bolech – kandydat na radnego okręg nr 15 (Zdynia, Konieczna)

Drodzy Mieszkańcy!Większość naszego komitetu to osoby zaangażowane w KGW, OSP lub inne stowarzyszenia. Ich działalność t...
29/03/2024

Drodzy Mieszkańcy!
Większość naszego komitetu to osoby zaangażowane w KGW, OSP lub inne stowarzyszenia. Ich działalność to oddolne zmienianie naszej Wspólnej Gminy na lepsze. Wszyscy są przykładem, że jako społeczeństwo możemy działać wspólnie, a współpraca z urzędem w końcu może stać się faktem.

Ponawiamy apel o niezrywanie plakatów wyborczych! Akty wandalizmu są przykładem braku kultury świadczącym tylko o osobie zrywającej. Sprawa ta dotyczy plakatów wszystkich kandydatów.
(Zerwane plakaty nie są skutkiem wiatru, tym bardziej, że to nie pierwszy przypadek w tym samym miejscu)

Drodzy Mieszkańcy!Jako jedyny komitet zgłaszający kandydatów na radnych w naszej gminie zarejestrowaliśmy kandydatów we ...
27/03/2024

Drodzy Mieszkańcy!
Jako jedyny komitet zgłaszający kandydatów na radnych w naszej gminie zarejestrowaliśmy kandydatów we wszystkich – 15 okręgach wyborczych. Dla nas każdy zakątek gminy jest tak samo ważny i zasługuje na swojego najlepszego przedstawiciela.
Już 7 kwietnia możemy pokazać, że chcemy zmiany, świeżości i lepszego jutra!
Oddaj Głos na KWW Jolanty Dobek – Wspólna Gmina!
Jolanta Dobek – kandydatka na wójta oraz radną okręg nr 1 (Uście Gorlickie)
Grzegorz Cichoń – kandydat na radnego okręg nr 2 (Uście Gorlickie – „Ptasie”, Słoneczna, Kijów)
Augustyn Mróz – kandydat na radnego okręg nr 3 (Kunkowa, Leszczyny, Nowica, Uście Gorlickie – Oderne, os.Bielańskie, Uście od drewnianego mostu)
Iwona Gryboś – kandydatka na radną okręg nr 4 (Czarna, Brunary)
Jolanta Gąsior – kandydatka na radną okręg nr 5 (Brunary)
Agnieszka Wierzchanowska – kandydatka na radną okręg nr 6 (Śnietnica)
Bogusława Waląg – kandydatka na radną okręg nr 7 (Stawisza)
Rafał Oślizło – kandydat na radnego okręg nr 8 (Banica, Izby)
Beata Pustułka – kandydatka na radną okręg nr 9 (Hańczowa, Ropki)
Edyta Sulimska – kandydatka na radną okręg nr 10 (Blechnarka, Wysowa – Zdrój)
Tadeusz Dziurny – kandydat na radnego okręg nr 11 (Wysowa – Zdrój)
Magda Turek – kandydatka na radną okręg nr 12 (Kwiatoń, Skwirtne, Regietów)
Czesława Siuta – kandydatka na radną okręg nr 13 (Smerekowiec)
Jakub Kaczmarczyk – kandydat na radnego okręg nr 14 (Gładyszów)
Tomasz Bolech – kandydat na radnego okręg nr 15 (Zdynia, Konieczna)

(Mapka podglądowa nie oddaje w pełni podziału na okręgi wyborcze.
źródło: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okregi/120510https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/38/Uście_Gorlickie_%28gmina%29_location_map.png)

Drodzy Mieszkańcy!Wiek nie ma znaczenia – liczy się Wspólna Gmina!W naszym komitecie znajdziecie przedstawicieli junioró...
26/03/2024

Drodzy Mieszkańcy!
Wiek nie ma znaczenia – liczy się Wspólna Gmina!
W naszym komitecie znajdziecie przedstawicieli juniorów i seniorów. To właśnie Pan Augustyn Mróz (okręg nr 3 – Uście Gorlickie, Nowica, Kunkowa, Leszczyny) i Tomek Bolech (okręg nr 15 – Zdynia, Konieczna) zadbają by interesy zarówno starszych jak i młodszych były równie reprezentowane!

7 kwietnia postawcie na doświadczenie i opanowanie oraz młodość i ogromną energie!

KWW Jolanty Dobek - Wspólna Gmina

25/03/2024

‼️Bardzo ważne ‼️
Drodzy Mieszkańcy!
Dziś przychodzimy do Was z niepokojącą sytuacją. Wczoraj doszło do aktów wandalizmu polegających na zrywaniu Naszych plakatów i banerów wyborczych. W tym miejscu należy zaznaczyć, że w czasie kampanii wyborczej wszelkie materiały pochodzące od komitetów podlegają ochronie prawnej w myśl Art. 67 Kodeksu Wykroczeń. Stanowczo potępiamy takie akty, które są sprzeczne z wszelkimi zasadami demokracji.

Jako KWW Jolanty Dobek – Wspólna Gmina wywieszaliśmy plakaty i banery wyłącznie w miejscach wyznaczonych i za zgodą właściciela lub administratora co reguluję Art. 495 Kodeksu Wyborczego. Ten sam artykuł mówi, że:
„§ 1. Kto, w związku z wyborami:
1) umieszcza plakaty i hasła wyborcze na ścianach budynków, przystankach komunikacji publicznej, tablicach i słupach ogłoszeniowych, ogrodzeniach, latarniach, urządzeniach energetycznych, telekomunikacyjnych i innych bez zgody właściciela lub zarządcy nieruchomości, obiektu albo urządzenia,

- podlega karze grzywny.”

Zerwany baner KWW Jolanty Dobek – Wspólna Gmina na skrzyżowaniu Uście Gorlickie – Wysowa – Czarna zamieszczony był zgodnie z prawem, ZA ZGODĄ właściciela znaku! Tak samo jest z plakatem na tablicy ogłoszeń (koło Delikatesów) w Uściu Gorlickim!

W tym miejscu nawołujemy wszystkich mieszkańców do wykazywania się kulturą i szacunkiem do KAŻDEGO komitetu!!! Demokracja jako piękna idea wymaga naszej Wspólnej troski. Wszyscy razem musimy przeciwstawiać się łamaniu prawa i aktom wandalizmu.

Jako komitety wyborcze zawsze staramy się podchodzić do siebie z szacunkiem co nie raz udowodniliśmy na trwających spotkaniach wiejskich. Nie chcemy szczucia, agresji, braku kultury i szacunku. Każdy ma prawo do swoich poglądów i decyzji, ale akty przemocy, wandalizmu i publicznej agresji jednogłośnie potępiają wszystkie komitety.

Z wyrazami szacunku!
KWW Jolanty Dobek - Wspólna Gmina

Drodzy Mieszkańcy!Siła, determinacja, zaangażowanie i ogromna odwaga – tak możemy opisać te wspaniałe kobiety, na które ...
24/03/2024

Drodzy Mieszkańcy!
Siła, determinacja, zaangażowanie i ogromna odwaga – tak możemy opisać te wspaniałe kobiety, na które już 7 kwietnia możecie oddać swój głos!

Jolanta Dobek – kandydatka na wójta oraz radną okręg nr 1 (Uście Gorlickie)
Iwona Gryboś – kandydatka na radną okręg nr 4 (Czarna, Brunary)
Jolanta Gąsior – kandydatka na radną okręg nr 5 (Brunary)
Agnieszka Wierzchanowska – kandydatka na radną okręg nr 6 (Śnietnica)
Bogusława Waląg – kandydatka na radną okręg nr 7 (Stawisza)
Beata Pustułka – kandydatka na radną okręg nr 9 (Hańczowa)
Edyta Sulimska – kandydatka na radną okręg nr 10 (Blechnarka, Wysowa – Zdrój)
Magda Turek – kandydatka na radną okręg nr 12 (Kwiatoń, Skwirtne, Regietów)
Czesława Siuta – kandydatka na radną okręg nr 13 (Smerekowiec)

KWW Jolanty Dobek Wspólna Gmina to najlepsze miejsce na „X” 7 kwietnia!

Adres

Uscie Gorlickie
38-315

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Jolanta Dobek- Dla wspólnej gminy umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Jolanta Dobek- Dla wspólnej gminy:

Udostępnij