31/05/2026
☀️ Uff pogoda trochę bawiła się z nami w kotka i myszkę, ale z taką frekwencją nie mogło się nie udać! Dziękujemy za wspólną zabawę podczas Sąsiedzki Piknik Rodzinny realizowanego w ramach inicjatywy lokalnej. Była to okazja do przedłużenia świętowania niedawnego Dnia Mamy, a także do sąsiedzkich spotkań i integracji podczas wykonywania wielu artystycznych zadań 🥰
💐 Na uczestników czekało wiele atrakcji rozstawionych w parku, a także na scenie Acherówka KIRS. Dzieci przechodziły od punktu do punktu, gdzie rodzinnie brały udział w licznych warsztatach kreatywnych (wianki z kwiatów, serca dla mam, zapachowe woreczki. zakładki do książek i wiele innych), a za każde wykonane zadanie otrzymywały pieczątki na kartach, które po uzupełnieniu mogły zamieniać na nagrody 🎁
✨ Co jakiś czas uwaga uczestników skupiała się na scenie. Tam animacje prowadził duet BAWmyMUZYKĄ, odbywały się konkursy, pokazy Invictus szermierka, występy taneczne grup DanceWay Szkoła Tańca, piana party i koncert Za Kotarą - zespół muzyczny 🎸
🥳 Piknik był także okazją do świętowania dwóch jubileuszy: 15-lecia Klubu KIRS w Acherówce i 20-lecia Świetlicy „U Edmunda". Wszystkiego najlepszego!
Anna Lewandowska - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursus, Aneta Wachnicka - Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Ursus Stowarzyszenie Przymierze Rodzin Warszawa Sąsiedzka „u Edmunda” Klub-Świetlica w Ursusie