01/06/2026
Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego 🐄🐓🌿
W zeszły piątek nasze przedszkolaki spędziły wyjątkowy dzień w gospodarstwie agroturystycznym, gdzie miały okazję poznać życie na wsi i uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach.
Dzieci z zainteresowaniem obserwowały zwierzęta gospodarskie – krowy i kury, dowiadując się wielu interesujących informacji na temat ich hodowli. Dużą atrakcją były warsztaty, podczas których samodzielnie przygotowywały masło oraz mogły spróbować świeżego mleka.
Nie zabrakło również aktywności na świeżym powietrzu. Przedszkolaki świetnie bawiły się na placu zabaw, a także próbowały swoich sił w strzelaniu z łuku.
Była to pełna wrażeń wycieczka, która dostarczyła dzieciom wielu nowych doświadczeń, radości i niezapomnianych wspomnień 🤗