23/11/2019
Witajcie, dawno niczego nie umieszczałem na stronie bo można powiedzieć, że byłem w szoku. Od września nasze dziecko uczęszcza do nowej grupy (czwartej) i mam wrażenie jak by poszedł do zupełnie innego żłobka. Zachowanie obsługi na grupie czwartej diametralnie różni się od grupy drugiej gdzie uczęszczał wcześniej. Nagle wszystko stało się proste, łatwe, bezproblemowe. Nagle można się dowiedzieć czy dziecko sobie pojadło, czy płakało w ciągu dnia, czy się wyspał i wiele, wiele innych spraw. Okazuje się, że nagle nasze dziecko zaczęło z uśmiechem chodzić do żłobka, zaczęło wracać pojedzone. nagle nawet da się przebierać dziecko do spania i regularnie co tydzień oddawać rodzicom piżamę do prania i nie musimy się o to upominać tylko pilnują tego Panie na grupie. Jesteśmy oboje bardzo miło zaskoczeni taką zmianą podejścia do dziecka jak i do rodziców.