04/06/2026
Dziś 4.06.2026r. zaraz po akcji gaśniczej nasi strażacy stawili się na obstawie Bożego Ciała, które odbywało się po drogach naszej miejscowości. Nasi druhowie nie tylko zabezpieczali drogi, lecz także uczestniczyli poprzez poczet sztandarowy zarówno udział wzięli nasi druhowie z MDP, którzy nieśli feletrony🧑🚒🚒✝️