02/11/2025
🇵🇱 Pamiętamy o Bohaterach! 🇵🇱
W dniu Wszystkich Świętych druhowie z naszej jednostki zapalili znicz na grobach tych, którzy walczyli o wolną Polskę. 🕯️
To nasz symboliczny gest pamięci i wdzięczności wobec Bohaterów, dzięki którym dziś możemy żyć w wolnym kraju.
Niech płomień zniczy będzie znakiem, że ich poświęcenie nigdy nie zostanie zapomniane. ❤️🤍💔