22/06/2026
SZKOLENIE Z MUSZTRY I CEREMONIAŁU W RZESZOWSKIM ODDZIALE PREWENCJI POLICJI 👮👮♀️
19 czerwca 2026 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w specjalistycznych zajęciach dla pocztów sztandarowych oddziałów o profilu mundurowym, które odbyły się w Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie.
🔹️Podczas szkolenia młodzież zdobyła cenną wiedzę z zakresu musztry i ceremoniału oraz doskonaliła swoje umiejętności podczas licznych ćwiczeń praktycznych.
🔹️ Uczniowie mieli także okazję zapoznać się z wyposażeniem oraz działaniem różnych pojazdów policyjnych. Szczególne zainteresowanie wzbudziła policyjna karetka 🚑 i zasady jej funkcjonowania.
🔹️ Dużo radości – zwłaszcza w tak upalny dzień ☀️ – dostarczył również pojazd wyposażony w armatkę wodną, który pozwolił wszystkim uczestnikom na chwilę ochłody.
🔹️ Dziękujemy serdecznie funkcjonariuszom Podkarpacka Policja za profesjonalnie przygotowane zajęcia, przekazaną wiedzę oraz możliwość bliższego poznania specyfiki służby w Policji👍👍👍.
Więcej:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1513169703938843&id=100057374833974
https://kurierrzeszowski.pl/2026/06/22/mlode-kadry-w-rzeszowskim-oddziale-prewencji-uczniowie-klas-mundurowych-przeszli-profesjonalne-szkolenie-z-musztry-i-ceremonialu/?fbclid=IwY2xjawSmCZ5leHRuA2FlbQIxMABicmlkETBZaUd0bUhlWldkeWRMTHVlc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHsTnOLww0JSfCCk6CIUTWywQKcUTl-PlIqmb34zc9-6v6Ux1_Qn0HLzil9dE_aem_LXYirsSrzrZ-MCbcXO9rtQ
🚔🎖️💙