05/04/2026
Dziś rano druhny i druhowie z naszej jednostki zakończyli wartę honorową przy Grobie Pańskim w Parafia Wniebowzięcia NMP w Czarnocinie.
To dla nas zaszczyt i wyraz szacunku wobec tradycji którą co roku podtrzymujemy, wiary oraz lokalnej wspólnoty.
Po raz pierwszy w wartę honorową włączyła się również Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, co jest dla nas powodem do dumy i pięknym świadectwem zaangażowania młodego pokolenia strażaków!
Dziękujemy wszystkim druhom i młodzieży za godne reprezentowanie naszej jednostki. 🚒🇵🇱
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim mieszkańcom, sympatykom oraz przyjaciołom naszej jednostki najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, spokoju, nadziei oraz radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego. Niech ten świąteczny czas będzie pełen rodzinnego ciepła, życzliwości i wzajemnego dobra.
Wesołego Alleluja! 🐏
URZĄD GMINY Czarnocin